TheGrue Joomla Templates
Filtru

Comisii de specialitate (2016)

I. Comisia pentru programe de dezvoltare economico-socială, buget finanțe, administrarea domeniului public și privat, agricultură, gospodărire comunală, protecția mediului, comerț:

  • Dumitru Viorel – președinte
  • Chelboiu Traian – secretar
  • Bejgu Nicolae – membru
  • Dumitru Gheorghe – membru
  • Badea Gheorghe – membru

II. Comisia pentru administrație publică locală, juridică, protecția mediului și turism, asigurarea ordinii și liniștii publice:

  • Popa Dumitru – președinte
  • Nicolae Gheorghe – secretar
  • Dobre Maria – membru
  • Dobre Dumitru – membru
  • Soare Mihăiță-Laurențiu - membru

III. Comisia pentru învățământ, sănătate și familie, activități socio-culturale, culte, muncă și protecție socială, protecție copii:

  • Tomescu Nicolae – președinte
  • Soare Gheorghe – secretar
  • Paraschiv Ion-Cristinel - membru

Componență CL Munteni-Buzău (2016)

CONSILIUL LOCAL MUNTENI-BUZĂU

 

  1. DUMITRU VIOREL – P.S.D.
  2. TOMESCU NICOLAE – P.S.D.
  3. BEJGU NICOLAE – P.S.D
  4. NICOLAE GHEORGHE – P.S.D.
  5. DUMITRU GHEORGHE – P.S.D.
  6. PARASCHIV ION-CRISTINEL – P.S.D.
  7. CHELBOIU TRAIAN – P.S.D.
  8. DOBRE DUMITRU – P.S.D.
  9. POPA DUMITRU - P.S.D.
  10. SOARE GHEORGHE – P.N.L.
  11. BADEA GHEORGHE - P.N.L.
  12. SOARE MIHĂIȚĂ-LAURENȚIU - P.N.L.
  13. DOBRE MARIA – P.N.L.

Aparatul de specialitate al primarului comunei Munteni-Buzău - 2016

Compartiment contabil

  • Stoica Ion - inspector contabil, grad profesional superior;
  • Tronaru Elena - inspector operator rol, grad profesional superior;
  • Neagu Cristina - inspector contabil, grad profesional superior;
  • Dumitru Maria - referent casier, grad profesional asistent-casier;

Compartiment Registru agricol

  • Dumitrescu Ileana - referent, grad profesional asistent;

Compartiment asistență socială

  • Mihalcea Mihaela-Georgiana – referent;
  • Soare Florentina - inspector, grad profesional asistent;

Compartiment urbanism și amenajare teritoriu

  • Dogaru Virginia – inspector, grad profesional principal;

Compartiment cadastru

  • Anton Teodor – referent cadastru;

Compartiment situații de urgență

  • Damian Stelian – referent;

Compartiment cultură

  • Ardeleanu Elena-Mihaela – referent de specialitate (bibliotecar);

Compartiment stare civilă

  • Chelboiu Elena-Diana – referent;

Compartiment personal auxiliar

  • Hornea Stefan – guard;
  • Dumitrescu Gelu - muncitor;
  • Tocileanu Ion – muncitor;
  • Bulearca Constantin – muncitor;
  • Grigore Alexandru – muncitor;
  • Ion George – muncitor;
  • Dorobanțu Marcel – șofer;
  • Stan Marinela - muncitor;
  • Dumitru Marin - muncitor

vezi în format pdf